O nás

Tento B2B portál  je provozován společností Curaden Czech s.r.o., dceřinou společností výrobce a zástupce značek CURAPROX (mechanické pomůcky dentální hygieny – zubní kartáčky, mezizubní kartáčky apod.). Curaden Czech s.r.o. je výhradním zástupcem pro český trh, který je odpovědný za prodej produktů a podporu značky.

Portál je určen pro Vás, profesionály, kteří objednávají produkty CURAPROX a užívají je ve své praxi. Hlavní přínos je ve zjednodušení, zpřehlednění a urychlení procesu objednávky, třeba i bez účasti našeho obchodního zástupce a to v kteroukoli dobu. Zobrazuje nové produkty okamžitě po jejich naskladnění v Čechách a hlavně obsahuje úplnou škálu výrobků určených pro jednotlivé distribuční kanály.

Výhodou je, že po zaregistrování a přihlášení je nabídka produktů personifikována pro jednotlivé partnery a to jak z hlediska nabídky tak cen. Znamená to tedy, že každému se zobrazuje jeho cenová hladina a tak objednává za přesně daných podmínek.

Doufáme, že Vám portál usnadní proces objednávek a bude přínosem!

Pokud nám chcete sdělit své připomínky, dotazy, nápady na zlepšení, kontaktujte nás, prosím, na adrese curaprox@curaprox.cz nebo na zeleném telefonu 800789987

Děkujeme,

Váš Curaden team